هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی مواد و متالورژی IMAT 2018
هفتمین کنفرانس بین المللی مهندسی مواد و متالورژی IMAT 2018
ژوئن 17, 2018
نمایشگاه بین المللی فناوری نانو
یازدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو
اکتبر 15, 2018
نمایش همه
دومین دوره مسابقات سراسری تولید و بازیافت فلزات

دومین دوره مسابقات سراسری تولید و بازیافت فلزات


چالش‌هاش صنعتی مرتبط با استحصال فلزات و نیاز روزافزون جامعه صنعتی به اتخاذ روش‌هایی که ضمن حفظ و ارتقای کیفیت، ارزش افزوده بیش‌تری را به همراه داشته باشد، ضرورت توجه به این تخصص ممتاز از مهندسی مواد را بیش از پیش نمایان می‌سازد. با عنایت به آن‌چه شرح داده شد، برآنیم تا با برگزاری رویدادی دانشجویی به نام مسابقه سراسری تولید و بازیافت فلزات و نیز برپایی دوره‌های آموزشی و سیمنارهای تخصصی به صورت همزمان با برگزاری مسابقه، قدم در راه خدمت به تزریق روحیه پژوهشگری و کوشش علمی بنهیم تا بدین‌وسیله تنها گوشه‌ای از وظایف خویش را به عنوان یک انسان دغدغه‌مند و خواهان پیشرفت در جامعه‌ی بشری ادا کرده و رسالت فراهم‌آرودن بسترهای مناسب علمی را به انجام برسانیم. بی‌شک یکی از اهداف والای این سلسله مسابقات، ایجاد تحرک، نشاط، پویایی و رقابت سازنده و سالم در بین دانشجویان مستعد و علاقه‌مند به حوزه مهندسی مواد به خصوص در زمینه متالورژی استخراجی است.
مسابقات سراسری تولید وبازیافت فلزات با هدف ترویج این علم در میان صنایع مادر کشور و متقابلاً کمک به ارتقای سطح علمی پژوهشی دانشجویان مهندسی مواد و متالورژی مطرح شده است و هدف آن ارائه هر ساله روش‌ها و فرآیندهای برتر مسابقات به واحدهای تولیدی و گره گشایی از مشکلات صنعت است.دومین دوره مسابقات سراسری توليد و بازيافت فلزات، زير نظر اتحادیه انجمن‌های علمی ‌دانشجویی مهندسی مواد کشور در تاريخ 11 و 12 شهريور ماه سال 1397 به میزبانی انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
تاریخ های مهم:

• ثبت نام اولیه: اردیبهشت ماه 1397
• پایان ثبت نام اولیه:30 تیر ماه 1397
• اعلام نتایج پروپوزال ها:10 مرداد ماه 1397
• ثبت نام نهایی تیم های راه یافته مرحله عملی: 11 مرداد ماه 1397
• پایان ثبت نام: 20 مرداد ماه 1397
• برگزاری مسابقات: 11 الی 12 شهریور‌ 1397
آدرس دبیرخانه: تهران، تقاطع سمیه و حافظ، دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلی تکنیک تهران)، دانشکده صنعتی معدن و متالورژی، اتاق 305
تلفن تماس: 62 29 54 64 021
پست الکترونیک: mprcom2018@gmail.com

3 دیدگاه ها

  1. ویدائو گفت:

    سلام عالی بود

  2. فیلم گفت:

    خیلی عالی بود.لایک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *